Nyní akce na dřevohliníková okna
objednejte si je ještě dnes!
Investice, která se vyplatí.

Zjistit více

  • slide
  • slide
  • slide

Dveřní závěsy vchodových dveří

DVEŘNÍ ZÁVĚSY TRIO 15 (standardní vybavení)

Dveřní závěsy TRIO 15 se vyrábí s povrchovou úpravou - pozink (zlatý , stříbrný). Tyto dveřní závěsy je možno seřídit ve třech rovinách pomocí inbusového klíče. Dveřní závěs TRIO se skládá z křídlového a rámového dílu a každý znich má dva trny. Jeden trn slouží k zašroubování do rámu nebo křídla a seřízení, druhý trn slouží jako fixace pantového dílu.

dveřní závesy.jpg

 

DVEŘNÍ ZÁVĚSY DoorLine 108

Zvyšují bezpečnost vchodových dveří EURO (nadstandard)
Důraz u systému dveřních závěsů DoorLine je kladen především na bezpečnost. Vysoký stupeň bezpečnosti zajišťuje pojistka proti vysazení závěsu v zavřené poloze. Pojistný šroub v zadní části křídlového dílu dveřního závěsu znemožňuje, obzvláště u dveří ven otevíravých, demontáž krytky křídlové části závěsu nepovolanou osobou. Tímto je zamezena manipulace s upevňovacími vruty. O vysokou stabilitu, dlouhou životnost a velkou nosnost se stará pouzdro v uzavřeném provedení, uložené v křídlové části dveřního závěsu. Tyto dveřní závěsy je možné seřidit ve třech rovinách.

dveřní závesy...jpg

Dveřní závěs SFS EASY 3D

SFS EASY 3D Dveřní závěs SFS EASY 3D a příslušenství. Zafrézovaný pant pro těžké dveře s nosností až 120 kg. Možnost osazení i na vchodové dveře. Pant je seřiditelný ve třech směrech – 3D. Vyznačuje se dokonalým designem, který nenaruší vzhled dveří. Možné krytky v barevném provedení: bronz, stříbro, bílá, champagne aj.

Kontaktujte nás:

 

prodejna.jpg
ADRESA:
Nádražní 864/1
 683 01 Rousínov

OTEVÍRACÍ DOBA: po - pá 7.30 - 16.00

KONTAKT: +420 517 371 258
storo@storo.cz