okna-dvere.png

Prodej a výroba kvalitních vchodových dveří, dřevěných eurooken a parapetů

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg
Hlavní menu:

SENDVIČOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE EURO

Sendvičové vchodové dveře pro svou unikátní konstrukci vynikají svou vysokou tepelně izolační schopností a vysokou tvarovou stabilitou. Základem konstrukce všech sendvičových dveří je obvodový lepený rám šíře 140 mm se dvěma vlepenými svislými kovovými výztuhami. Rám je vždy v celém svém profilu vyroben ze stejné dřeviny jako povrch. Konstrukce dveřního křídla je dále vyztužena OSB deskou a vnitřní výplň tvoří PUR-pěna. Dveřní křídlo je v celé šířce silné 68 mm respektive 78 mm. Vzhledem k masivní konstrukci dosahuje hmotnost takového křídla 80 až 90 kg, proto musí být použity speciální panty SFS Easy nebo DoorLine Hladký vzhled dveří nám umožňuje nekonečné množství variant různého typu a velikosti prosklení případně rozmístění nalepených lišt.
Sendvičové vchodové dveře mají hned několik výhod:

  • VZHLED - ctí základní pravidlo, že v jednoduchosti je krása
  • ÚDRŽBA - jejich údržba je velmi snadná, protože zde nejsou žádná tvarově složitá místa
  • TEPELNÁ A ZVUKOVÁ IZOLACE - jsoučinitel prostupu tepla Uw=0,8 W/m2K a zvukový útlum 44 dB. Nevýhodou se může zdát vyšší pořizovací cena, ale v tomto případě výhody zdaleka převažují nad nákupní cenou.
  • CENA - dveřní křídlo pro svou speciální konstrukci má vyšší cenové náklady.

Pro svůj moderní vzhled a velkou rozmanitost, kterou nám tento typ dveří umožňuje, se staly mezi zákazníky velmi oblíbeným typem dveří zejména u moderních staveb případně pasivních domů.


 

vchodové dveře

Zde uvádíme několik realizací pro vaši inspiraci. Při Vašem výběru se nemusíte ničím omezovat. Dveře vyrábíme na zakázku podle vašeho přání. Jsme schopni vyhovět i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi