okna-dvere.png

Prodej a výroba kvalitních vchodových dveří, dřevěných eurooken a parapetů

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg
Hlavní menu:

VCHODOVÉ DVEŘE EURO
Oboustranně lištované s kazetou typu PUR

Tento typ dveří nazýváme oboustranně lištované proto , že jejich lištování izolačních skel různých druhů a dřevěných izolačních kazet je provedeno pomocí tvarových zasklívacích lišt a to z obou stran vchodových dveří jak z vnitřní tak i z venkovní. U tohoto typu dveří jsou použity dveřní výplně zcela hladké z oboustran. Jak z exteriéru tak i z interiéru.I oboustranně lištované dveře mají své přednosti, především VZHLED. Je to tradiční vzhled dveří , kterým snad nepohrdne žádný majitel rodinného domu. Nevýhodou u tohoto typu dveří se mohou jevit pouze dva aspekty:

  • ÚDRŽBA-jejich celková údržba může být složitější, protože
    tvarové členitosti jsou jak z vnitřní tak i z venkovní strany.
  • CENA - dveře jsou na výrobu náročnější, proto je vyšší i cena.

Ale zhledem k použití hladkých výplní typu PUR není údržba ani cenový nárůst oproti ornamentním kazetám nijak dramatický.

I přes tato hlediska jsou oboustranně lištované dveře u našich zákazníků velmi oblíbené. Svým rozmanitým členěním a honosnou vizáží jsou skvělým architektonickým prvkem každého domu.

lištované dveře s dřevěnou ornamentní kazetou

Zde uvádíme několik realizací pro vaši inspiraci. Při Vašem výběru se nemusíte ničím omezovat. Dveře vyrábíme na zakázku podle vašeho přání. Jsme schopni vyhovět i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi